www.wydruk.com

KOLEJNA PORAŻKA W II LIDZE

z7218296Qsiatkowka

Siatkarki MKS-u Świdnica przed meczem z niepokonanym jak dotąd zespołem  AZS-em Opole skazywane były na „pożarcie”. Jak się póżniej okazało  na finiszu przedmeczowe spekulacje się sprawdziły – drużyna Marka Olczyka uległa 0:3, zdobywając w całym pojedynku jedynie 38 punktów. 

Najlepszy w naszym wykonaniu okazał się pierwszy set przegrany 16:25. Później było już tylko  gorzej. Zespół Mks-u  w kolejnych partiach ugrał 10 i 12 punktów notując piątą porażkę w rozgrywkach grupy B II ligi. 

w tabeli zespół MKS-U Świdnica z dorobkiem 4 punktów zajmuje przedostanie 10 miejsce .

AZS Opole – MKS Świdnica 3:0 (16, 10, 12)

SKŁAD MKS-U :

Dynowska, Woźniak, N. Gezella, Małodobra, Sowa, Krusiewicz, Godyla (libero) oraz Szarawarska

www.wydruk.com