www.wydruk.com

Pierwsze zwycięstwo naszych siatkarek.

W dniu 08.10.2016r. zawodniczki II Ligi MKS POLONIA Świdnica wykonując zadania i polecenia  trenera Marka Olczyka pokonały 3:1 drużynę Łaskovia Łask. W składzie zespołu: N. Gezella, M. Tomczyk, E.Woźniak, A.Małodobra, A. Krusiewicz, A. Druciak,  A. Adamek.Bardzo dobrą postawę wykazały kapitan drużyny Aleksandra Małodobra popisując sie skutecznymi atakami i blokiem punktowym, Ewa Woźniak wykazała stabilną i równą grę oraz puntowała przeciwnika skutecznymi atakami, A.Adamek miała trudne zadanie z uwagi na to, że grała na libero ale doskonale poradziła sobie z elementem przyjęcia i obrony umożliwiając naszym środkowym zagrać skuteczne zagrania w postaci krótkiej piłki. Cieszy nas bardzo powrót do formy po kontuzji kolana Natalii Gezelli, która zagrała już cały mecz.

Bardzo udane zmiany zanotowały na swoim koncie nasze zmienniczki: P. Jewiarz i A. Nowak, W. Dynowska, N. Żołnierek i J. Baran.

www.wydruk.com