www.wydruk.com

Turniej Siatkówki Kobiet im. Tadeusza Ząbka.

W dniach 17-18.09.2016r. w obiektach ŚOSiR rozegrany zostanie Turniej Siatkówki Kobiet im. Tadeusza Ząbka.

Grupa I :1. MKS POLONIA Świdnica /  kadetki/, 2. Olimpia Jawor 3. SMS Wrocław 4. MMKS Kłodzko- hala ul. Pionierów 29. W sobotę rozpoczęcie meczy godz.10.00, w niedzielę rozgrywki rozpoczniemy o godz. 9.00.

Grupa II: MKS POLONIA II Świdnica/ młodziczki/ 2. Impel Wrocław 3. USA VOLLEY Lubsko 4. AZS AWF Wrocław – hala Zawiszów przy SP Nr 1 ul. G. Anonima1. W sobotę rozpoczęcie meczy godz.10.00, w niedzielę o godz.9.00.

Wszystkie zespoły grają do dwóch wygranych setów.

 

Mecze finałowe zostaną rozegrane w Hali przy ul.Pionierów 29.

W trakcie Turnieju Siatkówki ok. godz.10.00 zagoszczą w Świdnicy Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk i v-ce Prezes PZPS  Paweł Wachowiak. Specjalna okolicznością przyjazdu Zarządu PZPS  będzie przede wszystkim przyjazd HALINY ASZKIEŁOWICZ – Olimpijka z Meksyku, która z uwagi na 70-Lecie Polonii Świdnica i powrót do „starej” nazwy Klubu chce sprawdzić czy na STAREJ HALI nadal będzie gorąca atmosfera. Jeżeli u Pani Haliny  nie wystąpią problemy zdrowotne zapraszamy kibiców i sympatyków sportu na spotkanie z ogromnym autorytetem Świdnickiej i Polskiej siatkówki.

 

Zakończenie przewidujemy w dniu 18.09.2016r. ok.13.00-14.00 a puchary i dyplomy będzie wręczała największa Gwiazda Świdnickiej Siatkówki HALINA ASZKIEŁOWICZ .wraz z Prezydent Miasta Świdnica Beata Moskal Słaniewska.

zaproszenie-siatkówka_Layou

 

www.wydruk.com